KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13093324
nr 1309 3324
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Akvarell, Fartyg. Signerad, daterad -66. Motivet: 21x22 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:46:46
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner